Gündelikçi olmak için aşağıdaki şartları kabul etmelisiniz.

1) Sistemimizden temizlik işi alabilmen için haftanın en az 4-5 günü müsait olabilmen gerekmektedir.Sitemizdeki işler günlük işlerdir.Sabit  iş arıyorsanız veya bir işte çalışıyorsanız boş zamanınızı değerlendirmek için sitemize üye olmalıyınız.

2) Sisteme kaydolup iş alabilmeniz için TC Kimlik nuamrasına sahip türk vatandaşı olmanız gerekmektedir. Yabancı iseniz de muhakkak çalışma izninizin olması gerekmektedir.

Verdiğiniz bilgiler eksiksiz ve tam olmalıdır.Ad soyad ve adres bilgileri eksik veya yanlış olanların üyeliği kabul edilmeyecektir.Kabul edilse dahi anlaşıldığında paket almış olsalar dahi üyelikleri silinir aldığı paket ücreti geri iade edilmez bu kişiler hakkındada dava açılır.

3) Sistemden kabul ettiğin işlere hiçbir şekilde geç kalmadan zamanında gitmen gerekmekte. Geç kalmandan yaşanan iş iptalleri olursa ücret kesintisi yapılır ve gundelikcibayanlar.com un uğradığı tüm zararları karşılamak zorunda kalırsın.İşi aldığınız halde randevu tarihinde gitmediğiniz zaman şirketin o gün uğradığı bütün zararları ödemek zorundadır.

4) Gündelikcibayanlar.com olarak müşterilerle yarım gün veya tam gün olarak anlaşma yapıyoruz. Sizin alacağınız ücretler de yarım gün veya tam gün olmaktadır.Üye olduktan sonra ben tam gün çalışırım veya yarım gün çalışırım olayı yoktur.Bölgenizden hangi iş çıkarsa  gitmek zorundasınız. Cam, Koltuk, Kapı, Fayans Silimi gibi yapılan işlerde ekstra ücret istenmemektedir. Vakit yettiği sürece müşterinin istediği tüm temizlik işlerini yapmak zorundasınız.

5) Sitemize üye olduktan sonra göderdiğimiz rezevasyonlu işlerden alacağınız ücretler tam gün (8 saat) çalışmalarınızda bir gün sonra prpfil hesabınızda kayıtlı iban numaranıza 1 gün sonra 110TL yarım gün(4 saat) çalışmalarda 70 TL  yatılır. Tam ve ya yarım gün iş ayrımı yoktur.Hangi iş çıkarsa gitmek zorundasınız.Bu şartta uymayacaksanız lütfen üye olmayınız.

6) Gönderdiğimiz rezevasyonlu işleri  üstenmediğiniz zaman veya üstenip randevu tarihinde gitmediğiniz zaman veya gönrediğimiz randevulu işlere 3 kez cevap vermediğiniz zaman   üyeliğiniz  pasif  olup silinecektir.Tekrarında üye olamayacaksınız. Üstendiğiniz işin ücretinide ödemek zörundasınız.

7) Gidemeyeceğin işleri kesinlikle sahiplenme. Sahiplendiğin işleri ise ne olursa olsun gitmeye çalış ya da aksilikler için anında bizi haberdar et. Geç Kalman ya da işe gitmemen durumunda gitmiş gibi kesinti yapılacağını bilmen gerekir.İşi sahiplediğin halde  işe gitmezsen o günki şirketin zararını ödemek zorunda kalırsınız.

8) Yol ücreti size ait olmaktadır. Tam gün işlerde öğle yemeği ev sahibi tarafından sunulmaktadır. Müşterilerden ekstra ücret talep etmeniz yada bizi devre dışı bırakarak aynı yere tekrar temizliğe gitmeniz kaydınızın direk silinmesine bize maddi tazminat ödemenize sebep olmaktadır.

9) Günlük sigortan yasa gereği; aynı evde 10 günden az çalışanlar için zorunlu olmadığı için müşteriler isterse e-devlet üzerinden ya da sms yolu günlük kaza sigortası olarak yapabilir. Bu konuda gundelikcibayanlar.com un bir sorumluluğu yoktur.

10) Bu şartlaradan 1 tanesinesi size uymuyorsa veya siz bu şartlara uymayacaksanız lütfen üye olmayınız

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap