Gündelikçi olmak için aşağıdaki şartları kabul etmelisiniz.

1) Sistemimizden temizlik işi alabilmen için haftanın en az 4-5 günü müsait olabilmen gerekmektedir.

2) Sisteme kaydolup iş alabilmeniz için TC Kimlik nuamrasına sahip türk vatandaşı olmanız gerekmektedir. Yabancı iseniz de muhakkak çalışma izninizin olması gerekmektedir.

3) Sistemden kabul ettiğin işlere hiçbir şekilde geç kalmadan zamanında gitmen gerekmekte. Geç kalmandan yaşanan iş iptalleri olursa ücret kesintisi yapılır ve gundelikcibayanlar.com un uğradığı tüm zararları karşılamak zorunda kalırsın.

4) Gündelikcibayanlar.com olarak müşterilerle yarım gün veya tam gün olarak anlaşma yapıyoruz. Sizin alacağınız ücretler de yarım gün veya tam gün olmaktadır. Cam, Koltuk, Kapı, Fayans Silimi gibi yapılan işlerde ekstra ücret istenmemektedir. Vakit yettiği sürece müşterinin istediği tüm temizlik işlerini yapmak zorundasınız.

5) Alacağınız ücretler müşterinin oluşturdu rezervasyona göre değişmektedir. İşlemin ücretini müşteri elden ödeme yapacağı için siz tahsil etmelisiniz.

6) Müşterinin iletişim bilgisini satın almak için profil bakiyenizde en az 30 TL olmalıdır.

7) Gidemeyeceğin işleri kesinlikle sahiplenme. Sahiplendiğin işleri ise ne olursa olsun gitmeye çalış ya da aksilikler için anında bizi haberdar et. Geç Kalman ya da işe gitmemen durumunda gitmiş gibi kesinti yapılacağını bilmen gerekir.

8) Yol ücreti size ait olmaktadır. Tam gün işlerde öğle yemeği ev sahibi tarafından sunulmaktadır. Müşterilerden ekstra ücret talep etmeniz yada bizi devre dışı bırakarak aynı yere tekrar temizliğe gitmeniz kaydınızın direk silinmesine bize maddi tazminat ödemenize sebep olmaktadır.

9) Günlük sigortan yasa gereği; aynı evde 10 günden az çalışanlar için zorunlu olmadığı için müşteriler isterse e-devlet üzerinden ya da sms yolu günlük kaza sigortası olarak yapabilir. Bu konuda gundelikcibayanlar.com un bir sorumluluğu yoktur.

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap