Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Randevu Oluşturabilirim?

Online Randevu almanız çok kolay. Rezervasyon formumuzu eksiksiz doldurup onayladıktan sonra seçmiş olduğunuz hizmet tarihinde yönlendirmenizi yapıyoruz. Temizlikten önceki gün saat 18:00’a kadar temizlik görevlinizin bilgilerini SMS olarak gönderiyoruz.

Temizlik Malzemelerini Kim Sağlıyor?

Herhangi bir temizlik malzemesi ve ekipmanı personeller tarafından getirilmemektedir. Evinizde bulunan ekipman ve malzemeler kullanılmaktadır.

Camlar Dışarıdan Da Siliniyor Mu?

Evet ancak can güvenliği sebebiyle yüksek bir katta iseniz temizlik personeli camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanı içeriden uzanabildiği kadar silmektedir. Dilerseniz personele cam silme aparatı temin edebilirsiniz. Cam silme apartı ile personel sarkmadan işleminizi geçekleştirebilir.

Aynı Temizlikçi Ile Devam Edebilir Miyim?

Tabii, birçok kullanıcımız beğendiği ve tanıdığı personel ile devam etmeyi tercih ediyor. Memnun kaldığınız personel ile devam etmek istediğinizi beğendiğiniz üyenin sayfasından ona özel randevu oluşturabilirsiniz veya bize bidirebilirsiniz.

Çalışanlar Sigortalı Mıdır?

Rezervasyonunuzu oluştururken hizmet günü adresinize gelecek olan personelin günlük sigortasını yapabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapıyorum?

Ödemenizi kredi kartı,banka kartı veya havale eft  ile yapabilirsiniz. Ödeme alımı için güvenli ödeme platformu Paytr ile çalışıyoruz.Ödemeniz temizlik gerçekleştikten sonra kredi kartınızdan siz onay verdikten sonra alınıyor ve gündelikçiye aktarılıyor. Sadece rezervasyonu kesinleştirmek için temizlik öncesi bir provizyon alıyoruz. Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz veya temizlik hizmeti almadığınız zaman ön provizyon bankanın uygulamasına göre en az 3 iş günü içinde kalkıyor ve hesabınıza geri aktarılmaktadır. Ödeme alımı için en üst seviye PCI-DSS (Ödeme Kartı Sektör Veri Güvenliği Standardı) serfitikalı ödeme platformu Paytr ile çalışıyoruz.

Ayrıca Web sitemiz SSL Sertifikasına sahiptir.SSL sertifikası site üzerine kurulduğunda üyelik bilgileri, kredi kartı vb. özel bilgilerin  2048 byte veri yolu ile şifrelenmesine böylece site içerisindeki kullanıcılarınızın kişisel bilgilerinin güvende tutulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Gündelikçi Ol