Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / İşyeri Temizliği

İletişim

İşyeri Temizliği


İşyeri Temizliği 

şekilde 

Eski düzeninde bırakılarak hijyenik biçimde çalışanlar gelmeden evvel teslim edilir. İşyeri temizliğinizi sıkıntısız bir biçimde gerçekleştireceğimize eminiz. Şirketimiz büro temizliğini sizlerin arzusuna uyacak   biçimde periyodik ve genel olmak üzere iki türlü gerçekleştirmektedir.
 

hijyenik

Uzman ekibimizle ve teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak sizler için daha tertemiz ve huzurlu ortamlar yaratmak için daimi daha epeyce çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz. İşyeri Temizlik Hizmetleri sizlere temiz ve tertemiz çalışma ortamları sağlamak için profesyonel kadrosuyla daima hizmetinizdedir. İş yeri  gerçekleştirilen bürolarda temiz ve tertemiz bir ortam olması motivasyonu da artırır. İşyeri temizliği rutin gerçekleştirilen İşyerlerinde temiz ve tertemiz bir ortam olacağından İşyeri çalışanlarının motivasyonu artar.
 

çalışma

Kurulu olan sistemin ve dilenen temizliğin kalıcı olması yapılacak olan günlük kontrollere ve çalışmalara bağlıdır. Sunduğumuz zaman seçenekleri ile birlikte çalışma saatlerinize ideal olarak büro hijyenikliği hizmetini sunuyoruz. Uygun temizlik fiyatları hususunda rastgele bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz. Sizinle çalışmak firma adı altında ilk deneyimim olacak. Amacımız iş ortaklarımız ile birlikte daha düzenli ve daimi temizlik çalışmaları içinde olmaktır. İşyerlerinde temizlik ve hijyen çalışma performansını birinci derecede etkileyen etkenler arasında bulunur. Sizlerin istekleri tarafında firmamıza en en doğru çalışma günü ve saatine göre personelimiz sizlere hizmet vermektedir. İşyeri Temizlik Şirketi olarak 16 senedir büro temizliğinde itinalı ve dikkatli çalışmalarımız sürmektedir.
 

yapılan

Düzenli temizlik gerçekleştirilen bürolarda kir ve mikrop barınmaz. İşyeri temizliğinde işyerinin büyüklüğüne göre ve gerçekleştirilen iş koluna gerekse müşteri yoğunluğuna göre temizlik kavramına ihtimam verilmesi gerekir.
 

temizliğinde

İşyeri içeriğinde bulundurduğu expert ekip ve kaliteli ekipmanlarıyla sizlere işyeri temizliğinde hijyeni şahane sunuyor. Ofis masa temizliğinde özellikle klavye tuşları arasındaki toz dikkat ile birlikte alınmalıdır. Zemin temizliğinde evvel ıslak sonra kuru paspas ile birlikte temizlik işlemi uygulanır. İşyeri Temizlik olarak büro temizliğinde tecrübe sahibi kadromuz ile birlikte sizlere hijyenik bürolar garanti ediyoruz.  

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Temizlik Şirketleri

Temizlik Firmaları

Ev Temizliği

Gündelikçi Bayanlar

Temizlikçi Bayanlar

Temizlikçi Fiyatları

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Dikmen, Emek, Eryaman, Etlik, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Şerife Karakoç
İzmirBornova

Ben Şerife Karakoç, İzmir/Bornova da oturuyorum. İzmir Bayraklı, Bornova, Buca, Karabağlar, Karşıyaka, Konak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İşimi seviyor ve bu işte çok başarılı oldugumu duymak beni çok mutlu ediyır sorumluluklarının bilincide kensine güvenen azimli ve dikkatli yapıya sahibim

Sevda Temizlik
AnkaraMamak

Ben Sevda Temizlik, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Çankaya, Çayyolu, Çukurambar, Demetevler, Dikmen, Emek, Etlik, Gölbaşı, Gop, Keçiören, Kızılay, Ümitköy, Yenimahalle, Yüzüncüyıl civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Antika baday
Vanİpekyolu

Ben Antika baday, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yasemin Arslan
TrabzonMerkez

Ben Yasemin Arslan, Trabzon/Merkez da oturuyorum. Trabzon Akçaabat, Araklı, Çarşıbaşı, Maçka, Merkez, Vakfıkebir, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seda Üretürk
TekirdağMerkez

Ben Seda Üretürk, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Merkez, Muratlı, Saray, Şarköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Arzu kabacı
ÇanakkaleGelibolu

Ben Arzu kabacı, Çanakkale/Gelibolu da oturuyorum. Çanakkale Gelibolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sevgi Parlakkılıç
İstanbulGaziosmanpaşa

Ben Sevgi Parlakkılıç, İstanbul/Gaziosmanpaşa da oturuyorum. İstanbul Eyüp, Gaziosmanpaşa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hanife Özgen
OrduFatsa

Ben Hanife Özgen, Ordu/Fatsa da oturuyorum. Ordu Fatsa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Bahçelievler, Balgat, Çayyolu, Emek, Eryaman, Etlik, Keçiören, Kızılay, Ümitköy, Yenimahalle, Yüzüncüyıl civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Suzan Karakaya
AdanaYüreğir

Ben Suzan Karakaya, Adana/Yüreğir da oturuyorum. Adana Çukurova, Seyhan, Yüreğir civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seher Dastan
ErzincanMerkez

Ben Seher Dastan, Erzincan/Merkez da oturuyorum. Erzincan Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aleyna Köroğlu
İzmirUrla

Ben Aleyna Köroğlu, İzmir/Urla da oturuyorum. İzmir Balçova, Urla civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

elif seyman
İzmirKarabağlar

Ben elif seyman, İzmir/Karabağlar da oturuyorum. İzmir Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Torbalı, Urla civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cihan ekin
MardinKızıltepe

Ben Cihan ekin, Mardin/Kızıltepe da oturuyorum. Mardin Kızıltepe civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Asuman Şirin
BoluMerkez

Ben Asuman Şirin, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emine  Yetmez
GaziantepŞahinbey

Ben Emine Yetmez, Gaziantep/Şahinbey da oturuyorum. Gaziantep Şahinbey civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Güneş Temizlik
AnkaraKeçiören

Ben Güneş Temizlik, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Balgat, Çankaya, Dikmen, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Keçiören, Mamak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sema Güdük
GiresunEynesil

Ben Sema Güdük, Giresun/Eynesil da oturuyorum. Giresun Espiye, Eynesil, Görele, Tirebolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik işinde tecrübeliyim 8 senedir ev temizliklerine gidiyorum...

Özge karacaer
İzmirNarlıdere

Ben Özge karacaer, İzmir/Narlıdere da oturuyorum. İzmir Balçova, Güzelbahçe, Narlıdere civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burcu korkmaz
KahramanmaraşMerkez

Ben Burcu korkmaz, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emel urtekin
KocaeliDarıca

Ben Emel urtekin, Kocaeli/Darıca da oturuyorum. Kocaeli Çayırova, Darıca, Gebze civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Kezban Yüksel
TekirdağMerkez

Ben Kezban Yüksel, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Abdullah beydilli
KonyaEreğli

Ben Abdullah beydilli, Konya/Ereğli da oturuyorum. Konya Ereğli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nazife Acar
KonyaMeram

Ben Nazife Acar, Konya/Meram da oturuyorum. Konya Meram civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İşimi titiz,temiz ve özenle yaparım .Bu güne kadar hiç bir müşterim memnuniyetsiz kalmamıştır umarım aynı özeni de siz değerli müşterilerimize sunma imkanım olur teşekkür ederim iyi günler

Hava Akkaya
ManisaAkhisar

Ben Hava Akkaya, Manisa/Akhisar da oturuyorum. Manisa Akhisar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Betül karaduman
TokatNiksar

Ben Betül karaduman, Tokat/Niksar da oturuyorum. Tokat Niksar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep yüksel
ZonguldakMerkez

Ben Zeynep yüksel, Zonguldak/Merkez da oturuyorum. Zonguldak Alaplı, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Kudret arduc
İstanbulKadıköy

Ben Kudret arduc, İstanbul/Kadıköy da oturuyorum. İstanbul Kadıköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Eylül ipek
AnkaraKeçiören

Ben Eylül ipek, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Bahçelievler, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Çukurambar, Eryaman, Etlik, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhabalar,28 yaşında genç dinamik ve temizlik işinde tecrübeli biriyim.eksiksiz işimi yaparim asla pişman etmem.referans verebilirim.genel temizlikte yapmam diyebileceğim bir iş yok.evim de nasilsam gittiğim her yerde aynı özveri ve titizlikle temizliğimi yaparım.siz de düzgün bir iş bekliyorsanız aramanizi bekliyorum.

Melek dikici
ÇanakkaleLapseki

Ben Melek dikici, Çanakkale/Lapseki da oturuyorum. Çanakkale Lapseki civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep  Özbek
AnkaraAltındağ

Ben Zeynep Özbek, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Çukurambar, Eryaman, Etimesgut, İncek civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

12 senedir temizlik isi yapmakdayim. Profosyonelce calismakdayim . Hizli ve pratik calismaktayim hangi deterjan netde kullanilir bilmekteyim bunun egitimini aldim mesala cok camasir suyu boca etmek mikroplari oldurmek yerine cogaltmaktadir bunun dozunu bilmek gerekmektedir aksi takdirde temiz olsada mikroplar alanda kalmaya devam eder

Filiz Erat
TekirdağMerkez

Ben Filiz Erat, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çok titiz ve yaptığım işi dikkatli yaparım. Sallama işi sevmem.

Asiye Rabia Doğru
KastamonuMerkez

Ben Asiye Rabia Doğru, Kastamonu/Merkez da oturuyorum. Kastamonu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Esra Sarıkaya
KastamonuTosya

Ben Esra Sarıkaya, Kastamonu/Tosya da oturuyorum. Kastamonu Tosya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dilediğiniz şekilde hijyene dikkat ederek özverili çalışırım yükseklik korkum yoktur cam silme duvar silme gibi işleri kolaylık ve ustalık ile yapabilirim

Zeynep agit
AydınEfeler

Ben Zeynep agit, Aydın/Efeler da oturuyorum. Aydın civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yağmur yıldız
AğrıDoğubeyazıt

Ben Yağmur yıldız, Ağrı/Doğubeyazıt da oturuyorum. Ağrı Doğubeyazıt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cemile kaya
İzmirBuca

Ben Cemile kaya, İzmir/Buca da oturuyorum. İzmir Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Menemen civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nurgül Çoraoğlu
BursaYıldırım

Ben Nurgül Çoraoğlu, Bursa/Yıldırım da oturuyorum. Bursa Yıldırım civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İşimi severek ve özenle yaparım

Elif Müberra Var
AnkaraKeçiören

Ben Elif Müberra Var, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cemile Alp
BursaMudanya

Ben Cemile Alp, Bursa/Mudanya da oturuyorum. Bursa Mudanya, Nilüfer civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nazmiye Corbaci
KocaeliDerince

Ben Nazmiye Corbaci, Kocaeli/Derince da oturuyorum. Kocaeli Derince civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Pınar Demirci
ManisaSoma

Ben Pınar Demirci, Manisa/Soma da oturuyorum. Manisa Soma civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Neşe Bönce
BalıkesirSusurluk

Ben Neşe Bönce, Balıkesir/Susurluk da oturuyorum. Balıkesir Susurluk civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hatice Şener
KarabükMerkez

Ben Hatice Şener, Karabük/Merkez da oturuyorum. Karabük Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Arzu Altun
TokatTurhal

Ben Arzu Altun, Tokat/Turhal da oturuyorum. Tokat Merkez, Turhal civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nurşen Yeter
İstanbulPendik

Ben Nurşen Yeter, İstanbul/Pendik da oturuyorum. İstanbul Pendik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Eda Avcı
TrabzonMaçka

Ben Eda Avcı, Trabzon/Maçka da oturuyorum. Trabzon Çaykara, Dernek Pazarı, Maçka, Merkez, Of, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Bahar çağaltay
ErzurumPalandöken

Ben Bahar çağaltay, Erzurum/Palandöken da oturuyorum. Erzurum Palandöken civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Masterpak Temizlik Hizmetleri
MuğlaFethiye

Ben Masterpak Temizlik Hizmetleri, Muğla/Fethiye da oturuyorum. Muğla Dalaman, Fethiye, Köycegiz civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Şennur Kurt
BursaOsmangazi

Ben Şennur Kurt, Bursa/Osmangazi da oturuyorum. Bursa Osmangazi civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nur inan
YalovaMerkez

Ben Nur inan, Yalova/Merkez da oturuyorum. Yalova Altınova, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gamze Fırat
AdıyamanKahta

Ben Gamze Fırat, Adıyaman/Kahta da oturuyorum. Adıyaman Kahta civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Asli saglam
Vanİpekyolu

Ben Asli saglam, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Maria Molan
TokatMerkez

Ben Maria Molan, Tokat/Merkez da oturuyorum. Tokat Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Güneş singar
AğrıDoğubeyazıt

Ben Güneş singar, Ağrı/Doğubeyazıt da oturuyorum. Ağrı Doğubeyazıt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülten kartal
AnkaraKeçiören

Ben Gülten kartal, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Demetevler, Dikmen, Emek, Etlik, Keçiören, Kızılay civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aslı yilmaz
KayseriKocasinan

Ben Aslı yilmaz, Kayseri/Kocasinan da oturuyorum. Kayseri Kocasinan, Melikgazi, Talas civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif
BingölSolhan

Ben Elif, Bingöl/Solhan da oturuyorum. Bingöl Merkez, Solhan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seval coskun
AydınKuşadası

Ben Seval coskun, Aydın/Kuşadası da oturuyorum. Aydın Kuşadası civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Saime kaya
AfyonMerkez

Ben Saime kaya, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Kutlay
TekirdağÇerkezköy

Ben Yıldız Kutlay, Tekirdağ/Çerkezköy da oturuyorum. Tekirdağ Çerkezköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Melike Qcar
AntalyaKepez

Ben Melike Qcar, Antalya/Kepez da oturuyorum. Antalya Kale, Kepez, Konyaaltı, Manavgat, Muratpaşa, Serik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Evrim Arslan
AntalyaKepez

Ben Evrim Arslan, Antalya/Kepez da oturuyorum. Antalya Kepez, Konyaaltı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İl İl Gündelikçiler

Gündelikçi Ol