Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / İnşaat Sonrası Temizlik

İletişim

İnşaat Sonrası Temizlik


İnşaat Sonrası Temizlik  

 tercih  

 İnşaat Sonrası Temizlik tercih ederseniz daima memnun kalırsınız. İnşaat Sonrası Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile birlikte bizlerle irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Temizlik işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler. Firmamız tarafından temizlik sırasında tercih edilen ve sarfedilen mamüller Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığını tehdit etmeyen temizlik malzemeleri arasından seçilmektedir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda  temizlik şirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız. Cam ve fayans vb zeminlerin çizilmemesi için de değişik malzemeler tercih edilir. İnşaat sonrası temizliğinde çoğu ekipman bir kere kullanacağı için temizlik firması tercih etmek daha mantıklı olabilmektedir.
 

farklı

Banyo ve fayans temizlikleri yapıldığı esnada değişik kimyasallar ve süngerler kullanmak mümkün. Temizlik istenecek alanlarla alakalı önümüze çıkacak meseleler ve çözümleri için değişik alanlar için değişik uygulamalarımızdan sizlere bulgular aktaralım. İnşaat temizliğinde kaba temizlik ve teferruatlı temizlik olarak iki değişik biçimde hizmet sağlanmaktadır. Kategorilere ayrılmış 2 milyondan fazla kelime ve sözcükleri değişik aksanlarda dinleme seçeneği. Kullanılan temizlik kimyasalları da günlük ev temizliğinde sarfedilen temizlik kimyasallarından değişiktir. İnşaat sonrası temizlik günlük ev temizliğinden değişik bir planla uygulanmaktadır. İzlenmesi gereken adımlar gündelik adımlara göre daha değişiktir. Yüzeyin çeşidine göre sarfedilen temizlik ürünü değişiklik göstermelidir.  

yapılan

Eşya girdikten sonra gerçekleştirilen işler daha uzun ve meşakkatli olmaktadır. Temizlik personelimiz bölümünde expert şahıslar olup aynı vakitte içimizdeki kontrol mekanizması ile birlikte sizin kontrolünüze lüzum kalmadan gerçekleştirilen işler denetim edilmektedir. İnşaat akabinde gerçekleştirilen temizlik hijyen adına gerçekleştirilen en zor temizlik işlemlerinden bir tanesidir.İnşaat sonrası temizlik firması kurulduğu günden bugüne temizlik pazarında hizmet vermek üzere yapılanmış uzman bir şirkettir.

Tadilat Sonrası Temizlik hizmeti mi almak istiyorsanız yine sitemizdeki üyelerimizden yardım alablirsiniz.

 

Tadilat sonrası temizlik şirketleri olarak , gerekli özen ve emekten kaçınmayan, alanında en iyi Tadilat Sonrası Temizlik yapanları sizler için listeleyeceğiz

Sitemizden size en yakın Tadilat Sonrası Temizlik yapanlara ulaşabilir, önerdiğimiz size yakın Tadilat Sonrası Temizlik firmaları randevu alabilirsiniz.Ayrıca dahili telefonlarından kendilerine ulaşabilirsiniz;dilek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

  

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Temizlik Şirketleri

Temizlik Firmaları

Ev Temizliği

Gündelikçi Bayanlar

Temizlikçi Bayanlar

Temizlikçi Fiyatları

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Dikmen, Emek, Eryaman, Etlik, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Şerife Karakoç
İzmirBornova

Ben Şerife Karakoç, İzmir/Bornova da oturuyorum. İzmir Bayraklı, Bornova, Buca, Karabağlar, Karşıyaka, Konak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İşimi seviyor ve bu işte çok başarılı oldugumu duymak beni çok mutlu ediyır sorumluluklarının bilincide kensine güvenen azimli ve dikkatli yapıya sahibim

Yasemin Arslan
TrabzonMerkez

Ben Yasemin Arslan, Trabzon/Merkez da oturuyorum. Trabzon Akçaabat, Araklı, Çarşıbaşı, Maçka, Merkez, Vakfıkebir, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seda Üretürk
TekirdağMerkez

Ben Seda Üretürk, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Merkez, Muratlı, Saray, Şarköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sevgi Parlakkılıç
İstanbulGaziosmanpaşa

Ben Sevgi Parlakkılıç, İstanbul/Gaziosmanpaşa da oturuyorum. İstanbul Eyüp, Gaziosmanpaşa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hanife Özgen
OrduFatsa

Ben Hanife Özgen, Ordu/Fatsa da oturuyorum. Ordu Fatsa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Bahçelievler, Balgat, Çayyolu, Emek, Eryaman, Etlik, Keçiören, Kızılay, Ümitköy, Yenimahalle, Yüzüncüyıl civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Suzan Karakaya
AdanaYüreğir

Ben Suzan Karakaya, Adana/Yüreğir da oturuyorum. Adana Çukurova, Seyhan, Yüreğir civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seher Dastan
ErzincanMerkez

Ben Seher Dastan, Erzincan/Merkez da oturuyorum. Erzincan Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aleyna Köroğlu
İzmirUrla

Ben Aleyna Köroğlu, İzmir/Urla da oturuyorum. İzmir Balçova, Urla civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

elif seyman
İzmirKarabağlar

Ben elif seyman, İzmir/Karabağlar da oturuyorum. İzmir Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Torbalı, Urla civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cihan ekin
MardinKızıltepe

Ben Cihan ekin, Mardin/Kızıltepe da oturuyorum. Mardin Kızıltepe civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Asuman Şirin
BoluMerkez

Ben Asuman Şirin, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emine  Yetmez
GaziantepŞahinbey

Ben Emine Yetmez, Gaziantep/Şahinbey da oturuyorum. Gaziantep Şahinbey civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Güneş Temizlik
AnkaraKeçiören

Ben Güneş Temizlik, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Balgat, Çankaya, Dikmen, Eryaman, Etimesgut, Etlik, Keçiören, Mamak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sema Güdük
GiresunEynesil

Ben Sema Güdük, Giresun/Eynesil da oturuyorum. Giresun Espiye, Eynesil, Görele, Tirebolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik işinde tecrübeliyim 8 senedir ev temizliklerine gidiyorum...

Ayse Dogan
EdirneKeşan

Ben Ayse Dogan, Edirne/Keşan da oturuyorum. Edirne Keşan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burcu korkmaz
KahramanmaraşMerkez

Ben Burcu korkmaz, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emel urtekin
KocaeliDarıca

Ben Emel urtekin, Kocaeli/Darıca da oturuyorum. Kocaeli Çayırova, Darıca, Gebze civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Abdullah beydilli
KonyaEreğli

Ben Abdullah beydilli, Konya/Ereğli da oturuyorum. Konya Ereğli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nazife Acar
KonyaMeram

Ben Nazife Acar, Konya/Meram da oturuyorum. Konya Meram civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İşimi titiz,temiz ve özenle yaparım .Bu güne kadar hiç bir müşterim memnuniyetsiz kalmamıştır umarım aynı özeni de siz değerli müşterilerimize sunma imkanım olur teşekkür ederim iyi günler

Hava Akkaya
ManisaAkhisar

Ben Hava Akkaya, Manisa/Akhisar da oturuyorum. Manisa Akhisar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Betül karaduman
TokatNiksar

Ben Betül karaduman, Tokat/Niksar da oturuyorum. Tokat Niksar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif kul
AydınKuyucak

Ben Elif kul, Aydın/Kuyucak da oturuyorum. Aydın Buharkent, Kuyucak, Nazilli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Kudret arduc
İstanbulKadıköy

Ben Kudret arduc, İstanbul/Kadıköy da oturuyorum. İstanbul Kadıköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Eylül ipek
AnkaraKeçiören

Ben Eylül ipek, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Bahçelievler, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Çukurambar, Eryaman, Etlik, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhabalar,28 yaşında genç dinamik ve temizlik işinde tecrübeli biriyim.eksiksiz işimi yaparim asla pişman etmem.referans verebilirim.genel temizlikte yapmam diyebileceğim bir iş yok.evim de nasilsam gittiğim her yerde aynı özveri ve titizlikle temizliğimi yaparım.siz de düzgün bir iş bekliyorsanız aramanizi bekliyorum.

Melek dikici
ÇanakkaleLapseki

Ben Melek dikici, Çanakkale/Lapseki da oturuyorum. Çanakkale Lapseki civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep  Özbek
AnkaraAltındağ

Ben Zeynep Özbek, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Çayyolu, Çukurambar, Eryaman, Etimesgut, İncek civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

12 senedir temizlik isi yapmakdayim. Profosyonelce calismakdayim . Hizli ve pratik calismaktayim hangi deterjan netde kullanilir bilmekteyim bunun egitimini aldim mesala cok camasir suyu boca etmek mikroplari oldurmek yerine cogaltmaktadir bunun dozunu bilmek gerekmektedir aksi takdirde temiz olsada mikroplar alanda kalmaya devam eder

Filiz Erat
TekirdağMerkez

Ben Filiz Erat, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çok titiz ve yaptığım işi dikkatli yaparım. Sallama işi sevmem.

Asiye Rabia Doğru
KastamonuMerkez

Ben Asiye Rabia Doğru, Kastamonu/Merkez da oturuyorum. Kastamonu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Esra Sarıkaya
KastamonuTosya

Ben Esra Sarıkaya, Kastamonu/Tosya da oturuyorum. Kastamonu Tosya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dilediğiniz şekilde hijyene dikkat ederek özverili çalışırım yükseklik korkum yoktur cam silme duvar silme gibi işleri kolaylık ve ustalık ile yapabilirim

Zeynep agit
AydınEfeler

Ben Zeynep agit, Aydın/Efeler da oturuyorum. Aydın civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yağmur yıldız
AğrıDoğubeyazıt

Ben Yağmur yıldız, Ağrı/Doğubeyazıt da oturuyorum. Ağrı Doğubeyazıt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cemile kaya
İzmirBuca

Ben Cemile kaya, İzmir/Buca da oturuyorum. İzmir Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Menemen civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif Müberra Var
AnkaraKeçiören

Ben Elif Müberra Var, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Pınar Demirci
ManisaSoma

Ben Pınar Demirci, Manisa/Soma da oturuyorum. Manisa Soma civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Neşe Bönce
BalıkesirSusurluk

Ben Neşe Bönce, Balıkesir/Susurluk da oturuyorum. Balıkesir Susurluk civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hatice Şener
KarabükMerkez

Ben Hatice Şener, Karabük/Merkez da oturuyorum. Karabük Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Arzu Altun
TokatTurhal

Ben Arzu Altun, Tokat/Turhal da oturuyorum. Tokat Merkez, Turhal civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nurşen Yeter
İstanbulPendik

Ben Nurşen Yeter, İstanbul/Pendik da oturuyorum. İstanbul Pendik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Eda Avcı
TrabzonMaçka

Ben Eda Avcı, Trabzon/Maçka da oturuyorum. Trabzon Çaykara, Dernek Pazarı, Maçka, Merkez, Of, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Bahar çağaltay
ErzurumPalandöken

Ben Bahar çağaltay, Erzurum/Palandöken da oturuyorum. Erzurum Palandöken civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Masterpak Temizlik Hizmetleri
MuğlaFethiye

Ben Masterpak Temizlik Hizmetleri, Muğla/Fethiye da oturuyorum. Muğla Dalaman, Fethiye, Köycegiz civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Şennur Kurt
BursaOsmangazi

Ben Şennur Kurt, Bursa/Osmangazi da oturuyorum. Bursa Osmangazi civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nur inan
YalovaMerkez

Ben Nur inan, Yalova/Merkez da oturuyorum. Yalova Altınova, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gamze Fırat
AdıyamanKahta

Ben Gamze Fırat, Adıyaman/Kahta da oturuyorum. Adıyaman Kahta civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Asli saglam
Vanİpekyolu

Ben Asli saglam, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Maria Molan
TokatMerkez

Ben Maria Molan, Tokat/Merkez da oturuyorum. Tokat Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülten kartal
AnkaraKeçiören

Ben Gülten kartal, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Balgat, Batıkent, Çankaya, Demetevler, Dikmen, Emek, Etlik, Keçiören, Kızılay civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aslı yilmaz
KayseriKocasinan

Ben Aslı yilmaz, Kayseri/Kocasinan da oturuyorum. Kayseri Kocasinan, Melikgazi, Talas civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seval coskun
AydınKuşadası

Ben Seval coskun, Aydın/Kuşadası da oturuyorum. Aydın Kuşadası civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Saime kaya
AfyonMerkez

Ben Saime kaya, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İl İl Gündelikçiler

Gündelikçi Ol