Hizmet Türü

Kaç Saat

Sıklık

Kaç Kişi

Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / Ev Temizliği

Ev Temizliği


Ev Temizliği 

temizliği 

Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Gündelikçi Bayanlar gelsin. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin. Hızlı ev temizliğinin en son aşaması olarak yerdeki kırıntıları ve tozu muhakkak elektrikli süpürge ile birlikte süpürün. Sirkenin ev temizliğinde nasıl kullanıldığına ilişkin ipuçları ise şöyle.  Buzdolabı temizliğinde sabun tipi mamüller kullanmak bakterileri azaltmak yerine daha da artırır. Karbonatın ev temizliğinde kullanım yerlerinden bazıları ise şöyle. Belli dönemlerde geniş çapta yapılacak ev temizliğinin yanısıra günlük olarak yapılacak toz alma ve süpürme vb işlemler kalıcı olarak sıhhatli bir ortamda yaşanmasını sağlar. Temizlik sırasında belli bir plan kapsamında hareket ederek tertip meydana getirmek ise temizliğin daha zahmetsiz olması yanısıra daha tesirli olması bakımdan da faydalıdır. Ev temizliğinizi basitleştirecek çare ve daha temiz evleriniz için temizlik ürünlerinden yardım temin edebilirsiniz. Titiz hanımların ve temizliğine düşkün şahıslar için tasarlanmış ürünlerimizden birisi mutlak surette sizin kullanımıza en elverişli olabilir. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden değişik değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendisine münhasır olmalıdır. Daire hijyenikliği dolu ve boş olmak üzere ikiye ayrılır. İnsan kendi temizliğine dikkat sunmuş olduğu vb yaşadığı evin temizliğine de dikkat göstermelidir. Evi hijyenikliği hafife alınmamalı ve ciddi bir biçimde ele alınarak bir plan dahilinde yapılmalıdır. kendi evinde yaşanan temizlik polemiğinin üstüne başka birisi masasındaki lekeleri çıkartıp temizliğin böyle yapılacağını söylüyor. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile birlikte ovar durular daha sonra domestos ile birlikte tekrar ovarak durular.  

olması

Havasız bir evin ne kadar temiz olursa olsun sıhhatli olması olası değildir. Kıyafetlerinizın elastik ve rahat olması çalışırken size fayda sağlar. Detaylı hazırladığımız teklif size lüzumlu bütün verileri veriyor olması ve bilgilendirmesi bakımından ehemmiyet arz etmektedir.  Bu sebeple sitemizde ev temizliği yapan şirketler rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz online randevu  alabilrsiniz. Amacımız en iyi ev temizliği hizmeti vermektir.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Gündelikçi Bayanlar

Temizlikçi Bayanlar

Temizlikçi Fiyatları

Songül B
AnkaraÇankaya

Ben Songül B, Ankara/Çankaya da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çayyolu, Eryaman civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çankaya da temizlik şirketleri,eryaman temizlikçi,gündelikçi bayan olarak ankaranın her bölgesine hizmet vermekteyiz. İsteğe göre tek veya ekip olarak hizmet veriyoruz. Eryamanda ev temizliği bizim işimiz...

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Batıkent, Çankaya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Hülya Güneş
ErzurumYakutiye

Ben Hülya Güneş, Erzurum/Yakutiye da oturuyorum. Erzurum Palandöken, Yakutiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Elmas
GaziantepŞahinbey

Ben Yıldız Elmas, Gaziantep/Şahinbey da oturuyorum. Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gazıantep şahinbey şehitkamil ilçesinde temizlik hizmeti vermekteyim

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Eryaman, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Günlük çalışacak yarım 70 tam 110

Nur Celt
TekirdağMerkez

Ben Nur Celt, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Türkân Dağlı
EdirneUzunköprü

Ben Türkân Dağlı, Edirne/Uzunköprü da oturuyorum. Edirne Uzunköprü civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hatice Kır
MuğlaBodrum

Ben Hatice Kır, Muğla/Bodrum da oturuyorum. Muğla Bodrum civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hülya Tekce
HakkariMerkez

Ben Hülya Tekce, Hakkari/Merkez da oturuyorum. Hakkari Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İnci Temizlik
AnkaraÇankaya

Ben İnci Temizlik, Ankara/Çankaya da oturuyorum. Ankara Çayyolu, Çukurambar, Dikmen civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Firmamız Türkiye Temizlik Şirketleri Derneği üyesidir.

Nuran  Akcan
ZonguldakMerkez

Ben Nuran Akcan, Zonguldak/Merkez da oturuyorum. Zonguldak Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Canan Kaplan
DenizliÇardak

Ben Canan Kaplan, Denizli/Çardak da oturuyorum. Denizli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Jiyan Güneş
VanMerkez

Ben Jiyan Güneş, Van/Merkez da oturuyorum. Van Gevaş, İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Işimi cok temiz yaparım kesinlikle memnun kalırsınız

Zeynep Özvek
AnkaraAltındağ

Ben Zeynep Özvek, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çankaya, Ümitköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Selam daha önce de profesyonel olarak yapdim bu işi işimiz kalitemiz

Özgül Bodur
BalıkesirMerkez

Ben Özgül Bodur, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yaren Su Gündoğan
ManisaMerkez

Ben Yaren Su Gündoğan, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merve Yolcu
ÇanakkaleMerkez

Ben Merve Yolcu, Çanakkale/Merkez da oturuyorum. Çanakkale Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nur kara
İzmirTorbalı

Ben Nur kara, İzmir/Torbalı da oturuyorum. İzmir civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Yağmur
AdıyamanMerkez

Ben Yıldız Yağmur, Adıyaman/Merkez da oturuyorum. Adıyaman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sadece haftasonu temizliği yapıyorum.. Temiz ve güzel işimi yaparım.

Alime Sorgun
AnkaraEtimesgut

Ben Alime Sorgun, Ankara/Etimesgut da oturuyorum. Ankara Eryaman, Etimesgut, Ümitköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Canan Çakır
AydınMerkez

Ben Canan Çakır, Aydın/Merkez da oturuyorum. Aydın İncirliova, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emirhan Akcil
BalıkesirBurhaniye

Ben Emirhan Akcil, Balıkesir/Burhaniye da oturuyorum. Balıkesir Ayvalık, Burhaniye, Gömeç civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burhaniye ve civarında güvenin ve kalitenin tek adresi olan Han Profesyonel Yöneticilik ve Temizlik firması olmakla birlikte yaptığımız her işin arkasında durmaktayız. 'Çağırın Gelelim, Gelin Görüşelim.'

Yelda AĞAR
KaramanMerkez

Ben Yelda AĞAR, Karaman/Merkez da oturuyorum. Karaman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

HATİCE ÇEVİK
BalıkesirMerkez

Ben HATİCE ÇEVİK, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Suna Yıldız
ÇorumMerkez

Ben Suna Yıldız, Çorum/Merkez da oturuyorum. Çorum Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Belgin Yağmur
KayseriKocasinan

Ben Belgin Yağmur, Kayseri/Kocasinan da oturuyorum. Kayseri Kocasinan, Melikgazi, Talas civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özgüne Temizlik
AnkaraPursaklar

Ben Özgüne Temizlik, Ankara/Pursaklar da oturuyorum. Ankara Akyurt, Çubuk, Pursaklar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Firmamız Türkiye Temizlik Şirketleri Derneği üyesidir.

Melike Ağapınar
ErzurumIlıca

Ben Melike Ağapınar, Erzurum/Ilıca da oturuyorum. Erzurum Ilıca, Palandöken, Yakutiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cemile Öndin
İstanbulFatih

Ben Cemile Öndin, İstanbul/Fatih da oturuyorum. İstanbul Beşiktaş, Eyüp, Fatih civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Duygu Datcelık
Hatayİskenderun

Ben Duygu Datcelık, Hatay/İskenderun da oturuyorum. Hatay İskenderun civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elim hızlı ve temizdir ozel isteklerinizi de yaparım

Hilal Karabaş
NiğdeMerkez

Ben Hilal Karabaş, Niğde/Merkez da oturuyorum. Niğde Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Büşra Gülmez
BursaOsmangazi

Ben Büşra Gülmez, Bursa/Osmangazi da oturuyorum. Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Tülay Elkit
KarsMerkez

Ben Tülay Elkit, Kars/Merkez da oturuyorum. Kars Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ev işlerininin hepsini yapmaya hakimim.Daha önce çok kez yaptım.

Nalan Özdemir
RizeMerkez

Ben Nalan Özdemir, Rize/Merkez da oturuyorum. Rize Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Firdevs Çellik
TunceliMerkez

Ben Firdevs Çellik, Tunceli/Merkez da oturuyorum. Tunceli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Pınar Birinci
BalıkesirEdremit

Ben Pınar Birinci, Balıkesir/Edremit da oturuyorum. Balıkesir Ayvalık, Burhaniye, Edremit civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İtinayla ev temizliği yapılır.

Pınar Aydın
ÇorumMerkez

Ben Pınar Aydın, Çorum/Merkez da oturuyorum. Çorum Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Meryem Bal
İstanbulKartal

Ben Meryem Bal, İstanbul/Kartal da oturuyorum. İstanbul Kadıköy, Kartal, Maltepe civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülsen Uzun
AnkaraAltındağ

Ben Gülsen Uzun, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Altındağ, Etimesgut, Etlik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Daha önce günlük ise çok gittim ev temizligi inşaat sonrası temizlik öğrenci yurdu temizligi vs..

Aliye Kocabıyık
BursaOsmangazi

Ben Aliye Kocabıyık, Bursa/Osmangazi da oturuyorum. Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İl İl Gündelikçiler

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap