Hizmet Türü

Kaç Saat

Sıklık

Kaç Kişi

Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / Ev Temizliği

İletişim

Ev Temizliği


Ev Temizliği 

temizliği 

Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Gündelikçi Bayanlar gelsin. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin. Hızlı ev temizliğinin en son aşaması olarak yerdeki kırıntıları ve tozu muhakkak elektrikli süpürge ile birlikte süpürün. Sirkenin ev temizliğinde nasıl kullanıldığına ilişkin ipuçları ise şöyle.  Buzdolabı temizliğinde sabun tipi mamüller kullanmak bakterileri azaltmak yerine daha da artırır. Karbonatın ev temizliğinde kullanım yerlerinden bazıları ise şöyle. Belli dönemlerde geniş çapta yapılacak ev temizliğinin yanısıra günlük olarak yapılacak toz alma ve süpürme vb işlemler kalıcı olarak sıhhatli bir ortamda yaşanmasını sağlar. Temizlik sırasında belli bir plan kapsamında hareket ederek tertip meydana getirmek ise temizliğin daha zahmetsiz olması yanısıra daha tesirli olması bakımdan da faydalıdır. Ev temizliğinizi basitleştirecek çare ve daha temiz evleriniz için temizlik ürünlerinden yardım temin edebilirsiniz. Titiz hanımların ve temizliğine düşkün şahıslar için tasarlanmış ürünlerimizden birisi mutlak surette sizin kullanımıza en elverişli olabilir. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden değişik değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendisine münhasır olmalıdır. Daire hijyenikliği dolu ve boş olmak üzere ikiye ayrılır. İnsan kendi temizliğine dikkat sunmuş olduğu vb yaşadığı evin temizliğine de dikkat göstermelidir. Evi hijyenikliği hafife alınmamalı ve ciddi bir biçimde ele alınarak bir plan dahilinde yapılmalıdır. kendi evinde yaşanan temizlik polemiğinin üstüne başka birisi masasındaki lekeleri çıkartıp temizliğin böyle yapılacağını söylüyor. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile birlikte ovar durular daha sonra domestos ile birlikte tekrar ovarak durular.  

olması

Havasız bir evin ne kadar temiz olursa olsun sıhhatli olması olası değildir. Kıyafetlerinizın elastik ve rahat olması çalışırken size fayda sağlar. Detaylı hazırladığımız teklif size lüzumlu bütün verileri veriyor olması ve bilgilendirmesi bakımından ehemmiyet arz etmektedir.  Bu sebeple sitemizde ev temizliği yapan şirketler rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz online randevu  alabilrsiniz. Amacımız en iyi ev temizliği hizmeti vermektir.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ev Temizliği Firmaları

Ev Temizliği Şirketleri

Ev Temizliği Fiyatları

Songül B
AnkaraÇankaya

Ben Songül B, Ankara/Çankaya da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çayyolu, Eryaman civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çankaya da temizlik şirketleri,eryaman temizlikçi,gündelikçi bayan olarak ankaranın her bölgesine hizmet vermekteyiz. İsteğe göre tek veya ekip olarak hizmet veriyoruz. Eryamanda ev temizliği bizim işimiz...

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Batıkent, Çankaya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Eryaman, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Günlük çalışacak yarım 70 tam 110

Tutku Turan
BalıkesirAyvalık

Ben Tutku Turan, Balıkesir/Ayvalık da oturuyorum. Balıkesir civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Funda Aslan
AnkaraPursaklar

Ben Funda Aslan, Ankara/Pursaklar da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çankaya, Pursaklar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Türkân Dağlı
EdirneUzunköprü

Ben Türkân Dağlı, Edirne/Uzunköprü da oturuyorum. Edirne Uzunköprü civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Saniye Tuncel
ManisaMerkez

Ben Saniye Tuncel, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hülya Güneş
ErzurumYakutiye

Ben Hülya Güneş, Erzurum/Yakutiye da oturuyorum. Erzurum Palandöken, Yakutiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özlem Ayhan
TunceliMerkez

Ben Özlem Ayhan, Tunceli/Merkez da oturuyorum. Tunceli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Esra Tekeş
KayseriTalas

Ben Esra Tekeş, Kayseri/Talas da oturuyorum. Kayseri Talas civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Elmas
GaziantepŞahinbey

Ben Yıldız Elmas, Gaziantep/Şahinbey da oturuyorum. Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gazıantep şahinbey şehitkamil ilçesinde temizlik hizmeti vermekteyim

Dilek Demirel
NiğdeMerkez

Ben Dilek Demirel, Niğde/Merkez da oturuyorum. Niğde Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Yağmur
AdıyamanMerkez

Ben Yıldız Yağmur, Adıyaman/Merkez da oturuyorum. Adıyaman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hafize Batu
Vanİpekyolu

Ben Hafize Batu, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Edviye Özdemir
ÇanakkaleEceabat

Ben Edviye Özdemir, Çanakkale/Eceabat da oturuyorum. Çanakkale Eceabat, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Melisa Zorlu
ÇanakkaleMerkez

Ben Melisa Zorlu, Çanakkale/Merkez da oturuyorum. Çanakkale Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif Çolak
BalıkesirMerkez

Ben Elif Çolak, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Funda Bilgin
AntalyaAlanya

Ben Funda Bilgin, Antalya/Alanya da oturuyorum. Antalya Alanya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Songül Renklioğlu
KonyaSelçuklu

Ben Songül Renklioğlu, Konya/Selçuklu da oturuyorum. Konya Selçuklu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Büşra Eşli
TekirdağÇerkezköy

Ben Büşra Eşli, Tekirdağ/Çerkezköy da oturuyorum. Tekirdağ Çerkezköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep Ayan
RizeMerkez

Ben Zeynep Ayan, Rize/Merkez da oturuyorum. Rize Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Canan Kaplan
DenizliÇardak

Ben Canan Kaplan, Denizli/Çardak da oturuyorum. Denizli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Jiyan Güneş
VanMerkez

Ben Jiyan Güneş, Van/Merkez da oturuyorum. Van Gevaş, İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Işimi cok temiz yaparım kesinlikle memnun kalırsınız

Gamze Çoskun
İstanbulBeylikdüzü

Ben Gamze Çoskun, İstanbul/Beylikdüzü da oturuyorum. İstanbul Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gamze Altun
SakaryaMerkez

Ben Gamze Altun, Sakarya/Merkez da oturuyorum. Sakarya Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yarım gün ev temizliği merdiven temizliği itina ile yapılır memnuniyet garanti

Zeynep Özvek
AnkaraAltındağ

Ben Zeynep Özvek, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çankaya, Ümitköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Selam daha önce de profesyonel olarak yapdim bu işi işimiz kalitemiz

Nur Celt
TekirdağMerkez

Ben Nur Celt, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zahide Özkaplan
VanMerkez

Ben Zahide Özkaplan, Van/Merkez da oturuyorum. Van İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özgül Bodur
BalıkesirMerkez

Ben Özgül Bodur, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sadik Uslu
ManisaGördes

Ben Sadik Uslu, Manisa/Gördes da oturuyorum. Manisa Gördes civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Derya Yaman
BoluMerkez

Ben Derya Yaman, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ulviye Yeğnidemir
KırklareliLüleburgaz

Ben Ulviye Yeğnidemir, Kırklareli/Lüleburgaz da oturuyorum. Kırklareli Lüleburgaz civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel Taşkın
AmasyaMerkez

Ben Sibel Taşkın, Amasya/Merkez da oturuyorum. Amasya Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Verde Alay
DenizliMerkez

Ben Verde Alay, Denizli/Merkez da oturuyorum. Denizli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Songül Demir
AnkaraPolatlı

Ben Songül Demir, Ankara/Polatlı da oturuyorum. Ankara Polatlı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Derya Aydın
MalatyaMerkez

Ben Derya Aydın, Malatya/Merkez da oturuyorum. Malatya Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Makbule Çakır
AnkaraMamak

Ben Makbule Çakır, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Ayrancı, Çukurambar, Mamak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep Yalçın
MalatyaMerkez

Ben Zeynep Yalçın, Malatya/Merkez da oturuyorum. Malatya Battalgazi, Merkez, Yeşilyurt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel Sarısoy
ZonguldakMerkez

Ben Sibel Sarısoy, Zonguldak/Merkez da oturuyorum. Zonguldak Ereğli, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Secil Yolcu
İzmirSeferihisar

Ben Secil Yolcu, İzmir/Seferihisar da oturuyorum. İzmir Güzelbahçe, Seferihisar, Urla civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seferihisar ecem temizlik ev isyeri ofis cam temizligi yapilir

Kader Kubal
DüzceMerkez

Ben Kader Kubal, Düzce/Merkez da oturuyorum. Düzce Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hava Bekar
TrabzonMerkez

Ben Hava Bekar, Trabzon/Merkez da oturuyorum. Trabzon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Tek kişi veya arkadaşımla beraber çalışabilirim. Çalışırken etrafımda erkek olmasını istemiyorum, titiz ve temiz iş yapmayı her zaman kendime ilke edindim.

Müyesser Kubulan  Demirel
MuşKorkut

Ben Müyesser Kubulan Demirel, Muş/Korkut da oturuyorum. Muş Korkut, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sultan Yemişci
BursaKaracabey

Ben Sultan Yemişci, Bursa/Karacabey da oturuyorum. Bursa Karacabey civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Rano Ahmadaliwa
İzmirBayraklı

Ben Rano Ahmadaliwa, İzmir/Bayraklı da oturuyorum. İzmir Bayraklı, Güzelbahçe, Karşıyaka civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhaba, Ben Rano. Özbekistan' dan geldim tecrübeli ev temizliği elemanıyım. Referanslarım var işimi titizlikle yaparım çalışmayı severim. Türkçe çok bilmiyorum ama sizi anlayabilir ve konuşabilirim. Çeşme' de bir yaşlı karı kocanın evinde çalışıyordum. Benden çok memnunlardı. İş sürem sona erdi. Özbekistan' a döneceğim ve 1 hafta, daha önceden çalışmış olduğum iyi bir İzmir' li ailenin yanında kalacağım. Günlük ev temizliğine ihtiyacım var

Tuana Orhun
YalovaMerkez

Ben Tuana Orhun, Yalova/Merkez da oturuyorum. Yalova Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

öğrenciye ek gelirdir 10 eylülden itibaren hizmet verilecektir.

Nurettin Keles
AğrıDoğubeyazıt

Ben Nurettin Keles, Ağrı/Doğubeyazıt da oturuyorum. Ağrı Doğubeyazıt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Humeysa Ayan
RizeMerkez

Ben Humeysa Ayan, Rize/Merkez da oturuyorum. Rize Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Şeyda Şen
EdirneHavsa

Ben Şeyda Şen, Edirne/Havsa da oturuyorum. Edirne Havsa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emine Özdalmaz
AnkaraMamak

Ben Emine Özdalmaz, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Çankaya, Çayyolu, Çukurambar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çilek Alakara
TekirdağMalkara

Ben Çilek Alakara, Tekirdağ/Malkara da oturuyorum. Tekirdağ Malkara civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Havva Kavakli
KonyaSeydişehir

Ben Havva Kavakli, Konya/Seydişehir da oturuyorum. Konya Seydişehir civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlik benden sorulur

Candan Kara
KahramanmaraşMerkez

Ben Candan Kara, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özlem Şimşek
AdanaSeyhan

Ben Özlem Şimşek, Adana/Seyhan da oturuyorum. Adana Seyhan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sevda Karateke
BoluMerkez

Ben Sevda Karateke, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İrem Talay
ManisaMerkez

Ben İrem Talay, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Havva Yılmaz
BartınMerkez

Ben Havva Yılmaz, Bartın/Merkez da oturuyorum. Bartın Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nurcan Kıraslan
DiyarbakırSilvan

Ben Nurcan Kıraslan, Diyarbakır/Silvan da oturuyorum. Diyarbakır Silvan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhabalar üncelikle ben bir anneyim 4 cocuk annesiyim 1991 dohumluyum 12 senedir evliyim işime çok dürüstüm ve dürüs insanları isterim çokuklarada baka bilirim ben çok çalışmadım ama anliyom cok iyhtiyacım var işe ama bunuda size suyliyeyim yarım gün çalışa bilirim

Gülsen Bayram
TrabzonOf

Ben Gülsen Bayram, Trabzon/Of da oturuyorum. Trabzon Of civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Suna Yıldız
ÇorumMerkez

Ben Suna Yıldız, Çorum/Merkez da oturuyorum. Çorum Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Büşra Altınkara
AdanaSeyhan

Ben Büşra Altınkara, Adana/Seyhan da oturuyorum. Adana Çukurova, Seyhan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merve Yıldırım
AntalyaManavgat

Ben Merve Yıldırım, Antalya/Manavgat da oturuyorum. Antalya Manavgat civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gül Özduran
İzmirDikili

Ben Gül Özduran, İzmir/Dikili da oturuyorum. İzmir Dikili civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nazik Topcu
İstanbulMaltepe

Ben Nazik Topcu, İstanbul/Maltepe da oturuyorum. İstanbul Kadıköy, Kartal, Maltepe civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sultan
AnkaraSincan

Ben Sultan, Ankara/Sincan da oturuyorum. Ankara Çankaya, Çayyolu, Sincan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülkan Taşören
İstanbulGaziosmanpaşa

Ben Gülkan Taşören, İstanbul/Gaziosmanpaşa da oturuyorum. İstanbul Gaziosmanpaşa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Cemile Öndin
İstanbulFatih

Ben Cemile Öndin, İstanbul/Fatih da oturuyorum. İstanbul Beşiktaş, Eyüp, Fatih civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

ezgi öksüz
BatmanMerkez

Ben ezgi öksüz, Batman/Merkez da oturuyorum. Batman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burcu aksoy
İzmirKarşıyaka

Ben Burcu aksoy, İzmir/Karşıyaka da oturuyorum. İzmir Karşıyaka civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel imert
AnkaraSincan

Ben Sibel imert, Ankara/Sincan da oturuyorum. Ankara Sincan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nergis yavuz
KocaeliGebze

Ben Nergis yavuz, Kocaeli/Gebze da oturuyorum. Kocaeli Gebze civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Büşra düzgün
KarabükMerkez

Ben Büşra düzgün, Karabük/Merkez da oturuyorum. Karabük Merkez, Safranbolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İl İl Gündelikçiler

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap