Hizmet Türü

Kaç Saat

Sıklık

Kaç Kişi

Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / Ev Temizliği

İletişim

Ev Temizliği


Ev Temizliği 

temizliği 

Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Gündelikçi Bayanlar gelsin. Ev temizliğini haftada 7 gün saat 8'den akşam 8'e kadar istediğin saate alabilirsin. Hızlı ev temizliğinin en son aşaması olarak yerdeki kırıntıları ve tozu muhakkak elektrikli süpürge ile birlikte süpürün. Sirkenin ev temizliğinde nasıl kullanıldığına ilişkin ipuçları ise şöyle.  Buzdolabı temizliğinde sabun tipi mamüller kullanmak bakterileri azaltmak yerine daha da artırır. Karbonatın ev temizliğinde kullanım yerlerinden bazıları ise şöyle. Belli dönemlerde geniş çapta yapılacak ev temizliğinin yanısıra günlük olarak yapılacak toz alma ve süpürme vb işlemler kalıcı olarak sıhhatli bir ortamda yaşanmasını sağlar. Temizlik sırasında belli bir plan kapsamında hareket ederek tertip meydana getirmek ise temizliğin daha zahmetsiz olması yanısıra daha tesirli olması bakımdan da faydalıdır. Ev temizliğinizi basitleştirecek çare ve daha temiz evleriniz için temizlik ürünlerinden yardım temin edebilirsiniz. Titiz hanımların ve temizliğine düşkün şahıslar için tasarlanmış ürünlerimizden birisi mutlak surette sizin kullanımıza en elverişli olabilir. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden değişik değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendisine münhasır olmalıdır. Daire hijyenikliği dolu ve boş olmak üzere ikiye ayrılır. İnsan kendi temizliğine dikkat sunmuş olduğu vb yaşadığı evin temizliğine de dikkat göstermelidir. Evi hijyenikliği hafife alınmamalı ve ciddi bir biçimde ele alınarak bir plan dahilinde yapılmalıdır. kendi evinde yaşanan temizlik polemiğinin üstüne başka birisi masasındaki lekeleri çıkartıp temizliğin böyle yapılacağını söylüyor. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile birlikte ovar durular daha sonra domestos ile birlikte tekrar ovarak durular.  

olması

Havasız bir evin ne kadar temiz olursa olsun sıhhatli olması olası değildir. Kıyafetlerinizın elastik ve rahat olması çalışırken size fayda sağlar. Detaylı hazırladığımız teklif size lüzumlu bütün verileri veriyor olması ve bilgilendirmesi bakımından ehemmiyet arz etmektedir.  Bu sebeple sitemizde ev temizliği yapan şirketler rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz online randevu  alabilrsiniz. Amacımız en iyi ev temizliği hizmeti vermektir.

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ev Temizliği Firmaları

Ev Temizliği Şirketleri

Ev Temizliği Fiyatları

Songül B
AnkaraÇankaya

Ben Songül B, Ankara/Çankaya da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çayyolu, Eryaman civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çankaya da temizlik şirketleri,eryaman temizlikçi,gündelikçi bayan olarak ankaranın her bölgesine hizmet vermekteyiz. İsteğe göre tek veya ekip olarak hizmet veriyoruz. Eryamanda ev temizliği bizim işimiz...

Güzel Hommadove
AnkaraDikmen

Ben Güzel Hommadove, Ankara/Dikmen da oturuyorum. Ankara Dikmen, Eryaman, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Batıkent, Çankaya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Dilek Taşcı
İstanbulSultanbeyli

Ben Dilek Taşcı, İstanbul/Sultanbeyli da oturuyorum. İstanbul Kadıköy, Kartal, Pendik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Kalite asla tesadüf değildir. Kalite için bizimle tanışmanız gerekir. ADA TEMİZLİK.... www.adatemizlikpersoneli.com

Yasemin Geriş
AnkaraPursaklar

Ben Yasemin Geriş, Ankara/Pursaklar da oturuyorum. Ankara Altındağ, Ayrancı, Pursaklar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Tutku Turan
BalıkesirAyvalık

Ben Tutku Turan, Balıkesir/Ayvalık da oturuyorum. Balıkesir Ayvalık civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Türkân Dağlı
EdirneUzunköprü

Ben Türkân Dağlı, Edirne/Uzunköprü da oturuyorum. Edirne Uzunköprü civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aydan Ataer
VanMerkez

Ben Aydan Ataer, Van/Merkez da oturuyorum. Van Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Tülay Çakır
BursaGemlik

Ben Tülay Çakır, Bursa/Gemlik da oturuyorum. Bursa Gemlik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sevilay Caykiyi
BurdurMerkez

Ben Sevilay Caykiyi, Burdur/Merkez da oturuyorum. Burdur Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fadime Şahan
AfyonMerkez

Ben Fadime Şahan, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Büşra Yıldırım
HatayDörtyol

Ben Büşra Yıldırım, Hatay/Dörtyol da oturuyorum. Hatay Dörtyol civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Hülya Güneş
ErzurumYakutiye

Ben Hülya Güneş, Erzurum/Yakutiye da oturuyorum. Erzurum Palandöken, Yakutiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özlem Ayhan
TunceliMerkez

Ben Özlem Ayhan, Tunceli/Merkez da oturuyorum. Tunceli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dilek Taşcı
KocaeliGebze

Ben Dilek Taşcı, Kocaeli/Gebze da oturuyorum. Kocaeli Derince, Gebze, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Temizlikte uzman ve güvenilir kadromuz ile tanışmak için bizimle tanışmalısınız... GLOBAL TEMİZLİK.....

Saadet  Kirandı
TrabzonAkçaabat

Ben Saadet Kirandı, Trabzon/Akçaabat da oturuyorum. Trabzon Akçaabat, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel Akbudak
AfyonMerkez

Ben Sibel Akbudak, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Elmas
GaziantepŞahinbey

Ben Yıldız Elmas, Gaziantep/Şahinbey da oturuyorum. Gaziantep Şahinbey, Şehitkamil civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gazıantep şahinbey şehitkamil ilçesinde temizlik hizmeti vermekteyim

Osman Dagli
Hatayİskenderun

Ben Osman Dagli, Hatay/İskenderun da oturuyorum. Hatay Dörtyol, İskenderun, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merve Güzel
Bursaİznik

Ben Merve Güzel, Bursa/İznik da oturuyorum. Bursa İznik, Orhangazi civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dilek Demirel
NiğdeMerkez

Ben Dilek Demirel, Niğde/Merkez da oturuyorum. Niğde Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nimet Karahan
AfyonMerkez

Ben Nimet Karahan, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yıldız Yağmur
AdıyamanMerkez

Ben Yıldız Yağmur, Adıyaman/Merkez da oturuyorum. Adıyaman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Kübra Karadağ
ArdahanGöle

Ben Kübra Karadağ, Ardahan/Göle da oturuyorum. Ardahan Göle civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nurcan Kılıç
AnkaraMamak

Ben Nurcan Kılıç, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Çankaya, Mamak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elmas
TrabzonYomra

Ben Elmas, Trabzon/Yomra da oturuyorum. Trabzon Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Rabia Esim
ManisaMerkez

Ben Rabia Esim, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Yeşim Akpak
KocaeliMerkez

Ben Yeşim Akpak, Kocaeli/Merkez da oturuyorum. Kocaeli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fadime Oruc
AfyonMerkez

Ben Fadime Oruc, Afyon/Merkez da oturuyorum. Afyon Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Selda Heptaşar
ÇanakkaleÇan

Ben Selda Heptaşar, Çanakkale/Çan da oturuyorum. Çanakkale Çan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Mine Ervuz
İzmirTorbalı

Ben Mine Ervuz, İzmir/Torbalı da oturuyorum. İzmir Karabağlar, Selçuk, Torbalı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sevda Çınarı
KahramanmaraşMerkez

Ben Sevda Çınarı, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Edviye Özdemir
ÇanakkaleEceabat

Ben Edviye Özdemir, Çanakkale/Eceabat da oturuyorum. Çanakkale Eceabat, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Melisa Zorlu
ÇanakkaleMerkez

Ben Melisa Zorlu, Çanakkale/Merkez da oturuyorum. Çanakkale Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Canan Esim
ManisaMerkez

Ben Canan Esim, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çağla Alakuş
İstanbulKağıthane

Ben Çağla Alakuş, İstanbul/Kağıthane da oturuyorum. İstanbul Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ayşe Nazlı Çam
BartınMerkez

Ben Ayşe Nazlı Çam, Bartın/Merkez da oturuyorum. Bartın Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zehra Türkmenoğlu
HatayDörtyol

Ben Zehra Türkmenoğlu, Hatay/Dörtyol da oturuyorum. Hatay Dörtyol civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gizem Bağcı
KahramanmaraşMerkez

Ben Gizem Bağcı, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Eryaman, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Günlük çalışacak yarım 70 tam 110

Dilek Nacar
KahramanmaraşMerkez

Ben Dilek Nacar, Kahramanmaraş/Merkez da oturuyorum. Kahramanmaraş Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif Çolak
BalıkesirMerkez

Ben Elif Çolak, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ayse Çelikci
HatayDörtyol

Ben Ayse Çelikci, Hatay/Dörtyol da oturuyorum. Hatay Dörtyol civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sündüz Alkan
EskişehirMerkez

Ben Sündüz Alkan, Eskişehir/Merkez da oturuyorum. Eskişehir Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Serap Kuru
MuğlaFethiye

Ben Serap Kuru, Muğla/Fethiye da oturuyorum. Muğla Fethiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Esra Yabasun
Vanİpekyolu

Ben Esra Yabasun, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gül Erksiz
VanMerkez

Ben Gül Erksiz, Van/Merkez da oturuyorum. Van Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Raziye Baskaya
MuğlaFethiye

Ben Raziye Baskaya, Muğla/Fethiye da oturuyorum. Muğla Fethiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aslıhan Öztürk
İstanbulSultanbeyli

Ben Aslıhan Öztürk, İstanbul/Sultanbeyli da oturuyorum. İstanbul Ataşehir, Kadıköy, Sultanbeyli civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Songül Renklioğlu
KonyaSelçuklu

Ben Songül Renklioğlu, Konya/Selçuklu da oturuyorum. Konya Selçuklu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Berna Sarsılmaz
ManisaMerkez

Ben Berna Sarsılmaz, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Meral Yabas
ManisaSoma

Ben Meral Yabas, Manisa/Soma da oturuyorum. Manisa Soma civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Şulenur İçin
İstanbulMaltepe

Ben Şulenur İçin, İstanbul/Maltepe da oturuyorum. İstanbul Kadıköy, Kartal, Maltepe civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Elif Sarıdere
DüzceMerkez

Ben Elif Sarıdere, Düzce/Merkez da oturuyorum. Düzce Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fadime Yeşilbayrak
DüzceMerkez

Ben Fadime Yeşilbayrak, Düzce/Merkez da oturuyorum. Düzce Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhaba ben Fadime Düzce / Merkezde oturuyorum. Gündelik temizlik hizmeti vermekteyim ??

Esin Arabacı
ZonguldakMerkez

Ben Esin Arabacı, Zonguldak/Merkez da oturuyorum. Zonguldak Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülsüm Keskin
BalıkesirAyvalık

Ben Gülsüm Keskin, Balıkesir/Ayvalık da oturuyorum. Balıkesir Ayvalık civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep Ayan
RizeMerkez

Ben Zeynep Ayan, Rize/Merkez da oturuyorum. Rize Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ülkü İlhan
Bursaİnegöl

Ben Ülkü İlhan, Bursa/İnegöl da oturuyorum. Bursa İnegöl civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özge Eraydın
TrabzonMerkez

Ben Özge Eraydın, Trabzon/Merkez da oturuyorum. Trabzon Akçaabat, Merkez, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Songül Ağirman
TrabzonMerkez

Ben Songül Ağirman, Trabzon/Merkez da oturuyorum. Trabzon Merkez, Yomra civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nebahat  Samyeli
VanMerkez

Ben Nebahat Samyeli, Van/Merkez da oturuyorum. Van Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Buse Tuncel
EdirneMerkez

Ben Buse Tuncel, Edirne/Merkez da oturuyorum. Edirne Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Derya Aktaş
AğrıDoğubeyazıt

Ben Derya Aktaş, Ağrı/Doğubeyazıt da oturuyorum. Ağrı Doğubeyazıt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Jiyan Güneş
VanMerkez

Ben Jiyan Güneş, Van/Merkez da oturuyorum. Van Gevaş, İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Işimi cok temiz yaparım kesinlikle memnun kalırsınız

Gamze Çoskun
İstanbulBeylikdüzü

Ben Gamze Çoskun, İstanbul/Beylikdüzü da oturuyorum. İstanbul Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Esma Orta
VanMerkez

Ben Esma Orta, Van/Merkez da oturuyorum. Van İpekyolu, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Keziban Marmara
TekirdağÇorlu

Ben Keziban Marmara, Tekirdağ/Çorlu da oturuyorum. Tekirdağ Çorlu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aynur Aydin
MuğlaMerkez

Ben Aynur Aydin, Muğla/Merkez da oturuyorum. Muğla Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel Uçar
TekirdağMerkez

Ben Sibel Uçar, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Seda Sarıoğlu
BalıkesirGönen

Ben Seda Sarıoğlu, Balıkesir/Gönen da oturuyorum. Balıkesir Gönen civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülçin İlter
MuğlaMerkez

Ben Gülçin İlter, Muğla/Merkez da oturuyorum. Muğla Merkez, Ula, Yatağan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülsever Marmara
KocaeliGebze

Ben Gülsever Marmara, Kocaeli/Gebze da oturuyorum. Kocaeli Gebze civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Evin Yalcin
İstanbulZeytinburnu

Ben Evin Yalcin, İstanbul/Zeytinburnu da oturuyorum. İstanbul Beşiktaş, Şişli, Zeytinburnu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Betül Abak
MuğlaMerkez

Ben Betül Abak, Muğla/Merkez da oturuyorum. Muğla Merkez, Ula, Yatağan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ferhat Timur
Vanİpekyolu

Ben Ferhat Timur, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Tuğba Kesin
AdıyamanGölbaşı

Ben Tuğba Kesin, Adıyaman/Gölbaşı da oturuyorum. Adıyaman Gölbaşı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burçin Birdal
KarsMerkez

Ben Burçin Birdal, Kars/Merkez da oturuyorum. Kars Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merve Ölgün
AntalyaSerik

Ben Merve Ölgün, Antalya/Serik da oturuyorum. Antalya Konyaaltı, Muratpaşa, Serik civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülcan Köse
AdıyamanMerkez

Ben Gülcan Köse, Adıyaman/Merkez da oturuyorum. Adıyaman Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Dilan Binici
ManisaMerkez

Ben Dilan Binici, Manisa/Merkez da oturuyorum. Manisa Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nuran  Akcan
ZonguldakMerkez

Ben Nuran Akcan, Zonguldak/Merkez da oturuyorum. Zonguldak Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nur Celt
TekirdağMerkez

Ben Nur Celt, Tekirdağ/Merkez da oturuyorum. Tekirdağ Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Burcu Yılmaz
IspartaMerkez

Ben Burcu Yılmaz, Isparta/Merkez da oturuyorum. Isparta Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Özgül Bodur
BalıkesirMerkez

Ben Özgül Bodur, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Altıeylül , Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep Karabulut
MalatyaYeşilyurt

Ben Zeynep Karabulut, Malatya/Yeşilyurt da oturuyorum. Malatya Yeşilyurt civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ozgul Beycan
BalıkesirMerkez

Ben Ozgul Beycan, Balıkesir/Merkez da oturuyorum. Balıkesir Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ben ozgul Balıkesir merkezde temızlık hizmeti vermekteyim

Emine çetin
EskişehirMerkez

Ben Emine çetin, Eskişehir/Merkez da oturuyorum. Eskişehir Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Merhaba temizlik işinde yıllardır çalışıyorum temiz çalışırım müşteri memnuyeti ilk önceliğimdimdir.

Ezgi Yaren Akyılmaz
BoluMerkez

Ben Ezgi Yaren Akyılmaz, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gül Kader Çetin
GiresunBulancak

Ben Gül Kader Çetin, Giresun/Bulancak da oturuyorum. Giresun Bulancak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Derya Yaman
BoluMerkez

Ben Derya Yaman, Bolu/Merkez da oturuyorum. Bolu Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ulviye Yeğnidemir
KırklareliLüleburgaz

Ben Ulviye Yeğnidemir, Kırklareli/Lüleburgaz da oturuyorum. Kırklareli Lüleburgaz civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel Taşkın
AmasyaMerkez

Ben Sibel Taşkın, Amasya/Merkez da oturuyorum. Amasya Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gülay Koç
EdirneMerkez

Ben Gülay Koç, Edirne/Merkez da oturuyorum. Edirne Havsa, Lalapaşa, Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Verde Alay
DenizliMerkez

Ben Verde Alay, Denizli/Merkez da oturuyorum. Denizli Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Songül Demir
AnkaraPolatlı

Ben Songül Demir, Ankara/Polatlı da oturuyorum. Ankara Polatlı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Derya Aydın
MalatyaMerkez

Ben Derya Aydın, Malatya/Merkez da oturuyorum. Malatya Merkez civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aslı Akman
Vanİpekyolu

Ben Aslı Akman, Van/İpekyolu da oturuyorum. Van İpekyolu civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Aynur Özler
İzmirMenderes

Ben Aynur Özler, İzmir/Menderes da oturuyorum. İzmir Menderes civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Fatma Ataman
AntalyaKepez

Ben Fatma Ataman, Antalya/Kepez da oturuyorum. Antalya Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Nergiz Göktaş
ErzurumYakutiye

Ben Nergiz Göktaş, Erzurum/Yakutiye da oturuyorum. Erzurum Yakutiye civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

İl İl Gündelikçiler

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap