Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / Temizlik Şirketleri / Antalya

Antalya İletişim

Antalya Temizlik Şirketleri


Yaşam alanı ve ticari mülklerde temizlik işlerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz. Antalya temizlik şirketleri arayışınız varsa profesyonel kadrolarımızla sizlere en uygun fiyatlar en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Antalya temizlik işleriniz için 0850 346 58 12 çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz. Temizlik şirketimiz Antalya tüm ilçe ve semtlerinde Apartman temizleme, ev temizliği, ofis büro temizliği, dış cephe cam temizliği, hastane temizlik hizmetleri, okul, üniversite, site, konut, iş yeri, inşaat temizliği, zemin yıkama, zemin cilalama, yerinde koltuk yıkama ve bunun yanında ilaçlama, mermer cilalama hizmetleri deneyimli personelleri ile eksiksiz sağlar.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya temizlik işlerini yaklaşık 10 yılı aşkın süredir sağlayan firmamız kaliteli hizmetlerini kaliteli ve tesirli temizlik ürünleri ile birlikte desteklemektedir. Titiz bir çalışma sağlayarak insanların tertemiz bir dış cephe hijyenikliği sağlayarak kaliteli bir hizmet sunulmasına olana verilmektedir. Antalya Temizlik Şirketleri hizmetlerinde makine ve ekipmanlar en iyi ve son teknoloji ürünleri tüketilir. Mutfak ve banyo vb temilenmesi zor mekanlarda kullanmış olduğumuz kaliteli temizlik malzemeleri ile birlikte görkemli hijyen sağlıyoruz

Antalya ilimizde hem konut hemde ticari bir çok projede görev aldık ve almaya devam ediyoruz. Ticari alanlarda Okul, Dershane, Şirket Merkezleri, Ev, Büro, Temizliği Temizlik Şirketimiz tarafından periyodik olarak sağlanmaktadır. Tek personelli yada büyük projelerde birden fazla personel ile aynı anda hizmet sağlayabiliyoruz. Bir çok müşterimiz firmamızdan ilk hizmet sonrasında periyodik olarak hizmet alımına devam etmektedir. 

Detaylı bir temizlik işleminin uzman ellerde yapılması gerekir. Size kalan ise sadece temizlik işlemi bittikten sonra denetim ederek memnuniyetinizi dile getirmek ve evinizde girip rahat bir şekilde oturmaktır. Temizleme işlemi esnasında ortamdaki bütün masa ve sandalyelerin özenle temizlik yapılması gerekmektedir. Cam silme aparatı ile birlikte personel sarkmadan işleminizi geçekleştirebilir. Ev hijyenikliği havalandırmadan sonra toz alma işlemi ile birlikte sürer. Toz alma işlemi ılık suya katılan temizlik kimyasalları ile birlikte mikro fiber bezleri nemlendirerek uygulanmaktadır. Paspaslama işlemi ilk olarak ıslak daha ardından kuru olarak yapılmalıdır. Kuru paspaslama işleminin hedefi ise ıslak paspaslama esnasında sudan dolayı kireçleme olmasının önlenmesidir. Koltuklara temiz su verilir ve temizleme işlemi bittikten sonra kurumaya bırakılır.

Antalya Temizlik Şirketi

Ev Temizlik Şirketi Antalya

Ev temizliği talebini aralıksız en fazla alan şirketlerden biriyiz. Bir çok müşterimize uzun soluklu periyodik olarak hizmet vermekteyiz. Bizi tercih edenlerin genelde sebebi işçilik hizmetlerimizin maksimum kalitede olmasıdır. Evinizin temizliğinde ıslak zemin alanı banyo ve mutfaklar, camlar, kapılar, gözle görülmesi mümkün olmayan bir çok alan dahi ekiplerimizce temizlenir. Evinizin temizliği için görevli olacak personellerimiz sürekli denetlenmektedir. Hem temizlik işinde kullanılacak kimyasal kullanımına dikkat ediyor hemde hijyen konusuna maksimum özen gösteriyoruz.

Ev temizliği işlerinde hijyen hassas bir konudur ve asla atlanmaması gerekmektedir. Evde yaşayan kişilerin yaş ve sağlık durumuna bakılmaksızın gerekli tüm önemlerimizi alırız. Asla sizlere zararı dokunacak ucuz ve kalitesiz ürünler kullanmayız. Sizleri önemsiyor ve işimizi en iyi şekilde planlıyoruz. Evinizi güvenle personellerimize teslim edebilir ve bir sonraki temizlik talebinize kadar en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Eviniz de müşterileriniz memnu etmek onlara tertemiz bir ortam sağlamak için evinizi hijyen ve bakımı periyodik zamanlarda uygulanmaktadır. Kişisel temizliğimizin dışında bulunduğumuz ortamların da tertemiz olmasını isteriz.

Antalya Temizlik Şirketi Fiyatları

Temizlik işleri aslında çok pahalı olan bir hizmet değildir. Bir çok kişi bu zor mesleğin belki yüksek bedeller alınarak yapıldığı gibi yanlış bir düşünceye girebilir. Firmamız müşterilerine maksimum nitelikli hizmet vermenin yanında olabilecek en ekonomik fiyatlarla temizlik hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bizlerden heme bireysel hemde kurumsal olarak en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Lütfen güncel temizlik şirketi fiyatları hakkında bizlere iletişim numaralarından ulaşarak detaylı bilgi isteyiniz. 

Antalya Temizlik Şirketi Fiyatları

Antalyada Temizlik Şirketi

Temizlik şirketimiz Türkiye genelinde en yaygın hizmet veren ve sağlayan firmaların öncüsü konumundadır. Antalya'da temizlik hizmetlerini Akseki, Aksu, Alanya Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradi, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik ilçelerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Antalya Temizlik şirketleri için güven duyulan bir hizmet anlayışı ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız mutlaka firmamızla irtibata geçiniz. Sizlere nitelikli temizlik hizmetini bütçenizi saramadan en uygun fiyatlarla sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Temizlik Firmaları

Antalya Ev Temizliği

Antalya Gündelikçi Bayanlar

Antalya Temizlikçi Bayanlar

Antalya Temizlikçi Fiyatları

Gündelikçi Ol