Hizmet Türü

Kaç Saat

Sıklık

Kaç Kişi

Anasayfa / Gündelikçi Bayanlar / Ankara

Ankara İletişim

Ankara Gündelikçi Bayanlar


 

Ankara temizlik hizmeti mi almak istiyorsunuz? Öyle ise kaliteli hizmet alabilmenizi sağlamaya çalışan en doğru adrestesiniz.

Gündelikçi Bayanlar olarak , gerekli özen ve emekten kaçınmayan, alanında en iyi Ankara Gündelikçi Bayanları sizler için listeleyeceğiz.

Gündelikçi bayan aynı zamanda temizlikçi bayan anlamınada gelmektedir.Ankara Temizlikçi Bayanlar; Temizlik işi bulduklarında kendi evlerindeki hasasiyeti müşterinin temizlik işindede göstermektedirler.

Sitemizden size en yakın Ankara Gündelikçi Bayana ulaşabilir, önerdiğimiz Ankara Temizlikçi Bayandan randevu alabilir Temizlikçi Bayana dahili telefondan ulaşabilir dilek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Ankara Temizlik Şirketleri arasında yer alan firmamız sizler için ev,büro,inşaat sonrası,tadilat sonrası temizlik te hizmet vermek için gerekli altyapıya sahiptir.

Ankarada temizlik şirketi aradığınızda mutlaka firmamızdan fiyat teklifi alınız.Apartman temizliği ve yönetimi alanında da uzman olan firmamız  tecrübenin gereğini bilincide olarak hizmet vermektedir.

Eğer ankara cam temizliği firması ihtiyacınız olduğunda yine firmamız bu katogoridede hizmelerinize hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır.Ankara temizlik firmaları bu alanmada hızlı ve güvenilir çözüm bulacağından emin olabilirsiniz. Tek yamanız gereken ankaradaki temizlik firmalarına güven duymak ve online randevu oluşturmaktır.Ankarada temizlik şirketleri en iyi hizmeti vermek için ev,büro,işyeri,apartman,site temizliği konularında da gerkli tecrübeye sahiptirler.Ankara temizlik firmalarını en çok zorlayan işler arsında inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik gelmektedir.Ankaradaki temizlik şirketleri inşaaat sonrası temizliklerde kimyasaların nerede ve ne şekilde kulanacakları bildiklerinden dolayı bunu kolaylaştırakve hızlı bir şekilde çöüm bulduklarını ispatlamışlardır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ankara Gündelikçi Bayanlar

Ankara Temizlikçi Bayanlar

Ankara Temizlikçi Fiyatları

Songül B
AnkaraÇankaya

Ben Songül B, Ankara/Çankaya da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çayyolu, Eryaman civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Çankaya da temizlik şirketleri,eryaman temizlikçi,gündelikçi bayan olarak ankaranın her bölgesine hizmet vermekteyiz. İsteğe göre tek veya ekip olarak hizmet veriyoruz. Eryamanda ev temizliği bizim işimiz...

Buse Temizlik
AnkaraBatıkent

Ben Buse Temizlik, Ankara/Batıkent da oturuyorum. Ankara Bahçelievler, Batıkent, Çankaya civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Ankara temizlik şirketleri olarak tüm ankaraya hizmet vermekteyiz

Fatma Alacapunar
AnkaraKeçiören

Ben Fatma Alacapunar, Ankara/Keçiören da oturuyorum. Ankara Eryaman, Keçiören civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Günlük çalışacak yarım 70 tam 110

Funda Aslan
AnkaraPursaklar

Ben Funda Aslan, Ankara/Pursaklar da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çankaya, Pursaklar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Zeynep Özvek
AnkaraAltındağ

Ben Zeynep Özvek, Ankara/Altındağ da oturuyorum. Ankara Batıkent, Çankaya, Ümitköy civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Selam daha önce de profesyonel olarak yapdim bu işi işimiz kalitemiz

Songül Demir
AnkaraPolatlı

Ben Songül Demir, Ankara/Polatlı da oturuyorum. Ankara Polatlı civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Makbule Çakır
AnkaraMamak

Ben Makbule Çakır, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Ayrancı, Çukurambar, Mamak civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Emine Özdalmaz
AnkaraMamak

Ben Emine Özdalmaz, Ankara/Mamak da oturuyorum. Ankara Çankaya, Çayyolu, Çukurambar civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sultan
AnkaraSincan

Ben Sultan, Ankara/Sincan da oturuyorum. Ankara Çankaya, Çayyolu, Sincan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Sibel imert
AnkaraSincan

Ben Sibel imert, Ankara/Sincan da oturuyorum. Ankara Sincan civarında gündelikçi bayan olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Gündelikçi Ol
Rezervasyon Yap